فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:30-17:00 88504311 – 88503998 شنبه تا پنجشنبه 08:30-17:00 88504311 – 88503998
info@asatahvieh.com
شماره #1
در کشور ایران
استاندارد صنعتی
استاندارد ایزو iso 9001:2015
اعتماد به ما
20,000 مشتری
دریافت مشاوره

استفاده از تهویه مطبوع در تابستان

یک تابستان گرم را تصور کنید. در ماشین خود نشسته اید و در حال یک رانندگی طولانی از جنوب تهران به سمت سعادت آباد هستید. ریه های شما در حال تنفس اکسیژن کافی است اما آیا با توجه به آلودگی عظیم شهر تهران که در گوشه و کنار اخبار شبانه روز آن را می شنوید باز هم به نظر شما این اکسیژن کافی که از آن حرف می زنیم، واقعا کافی است؟

تهویه مطبوع در تابستان

اکسیژن تنفسی شاید نیاز بدن را تامین می کند و تامین می کند، اما هوای مورد نظر در صورتی که تهویه نشود، برای شما طبعات سنگینی به دنبال خواهد داشت. طبعاتی که یک عمر طولانی را باید صرف آن کنید و میلیون ها هزینه درمانی تا شاید بتوانید کمی آن را به وضعیت فعلی ریه های خود نزدیک کنید. پس راه حل چیست؟ تهویه مطبوع در تابستان یکی از مهم ترین راهکار های این مسئله است.

سیستم های تهویه مطبوع در تابستاتن بهترین راهکار هستند تا شما ضمن خنک سازی هوای مورد نظر خود بتوانید از هوای سالم و تهویه شده استفاده کنید.

ما در مجموعه آسا تهویه با پشتیبانی ۲۴ ساعته و حضور مشاوران متخصص برای راهنمایی هر چه بهتر شما عزیزان در خدمتتان هستم تا بهترین انتخاب را نوع سیستم تهویه مطبوع در تابستان را برای فضاهای مورد استفاده خود، از ماشین و فضاهای متحرک گرفته تا فضای خانه و محیط کار، بدست آورید.

لذت تهویه مطبوع

انواع مکان های مورد استفاده سیستم تهویه مطبوع در تابستان

سیستم های تهویه مطبوع در تابستان از انواع متفاوتی تشکیل شده اند. همانطور که پیشتر در بخش مقالات مجموعه آسا تهویه به آن اشاره کردیم، تهویه مطبوع عبارت است کلیه فعالیت هایی که بر روی هوای مورد استفاده در محیط صورت می گیرد تا در نهایت از نظر دما و رطوبت به حالت پایدار خود برسد.

شما چطور می توانید از تهویه مطبوع تعریفی از زبان خودتان ارائه دهید؟

به همین ترتیب با توجه به این تکنولوژی، سیستم های گوناگونی در طول زمان اختراع شده اند تا در نهایت بتوانند نیاز انسان را به تهویه مطبوع تامین کنند و دما و هوای محل زندگی آن ها را متعادل سازند.

تهویه مطبوع در تابستان می تواتد شامل موارد گوناگونی باشد که به همین ترتیب در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

  • چیلر های تراکمی
  • چیلر های جذبی

با توجه به این که یکی از نیاز های مهم هر ساختمان تامین نیاز سرمایش و برودتی آن در فصل تابستان می باشد، چیلر های جذبی و چیلر های تراکمی دو نوع از مهم ترین سیستم های برودتی ساختما هستند که بسیار قابل توجه مصرف کنندگان می باشند.

در این میان ممکن است سوالی که برای شما پیش می آید این باشد که کدام یک از سیستم های برودتی مورد استفاده از اهمیت بیشتری برخوردار است و برای ساختمان مناسب تر هستند؟

تهویه مطبوع در تابستان

برای یافتن پاسخ خود با ما در مجموعه آسا تهویه همراه باشید و در ادامه در صورتی که در هر زمان برای شما سوالی پیش آمد مشاوران ما با افتخار منتظر پاسخگویی به سوالات شما هستند تا شما بهتر از همیشه راهنمایی کنند.

پاسخ بدهید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .